4242 zł

Zakres obowiązków: prace budowlane: murowanie, fugowanie, malowanie, szpachlowanie, tynkowanie Wykształcenie: podstawowe Robotnik budowlany Zawód: Robotnik budowlany Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Janusz Gonia

Krzepiszyn, gm. Kcynia, Kujawsko-Pomorskie
21 godzin temu

4600 zł

Zakres obowiązków: realizacja czynności związanych z prowadzeniem asysty rodzinnej szczegóły: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni

Kcynia, Kujawsko-Pomorskie
1 dzień temu
 ...realizacja czynności związanych z prowadzeniem asysty rodzinnej szczegóły: Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Umiejętności interpersonalne Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczny/...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu