Numer oferty: StPr/24/0213 Obowiązki: naprawa i przeglądy eksploatacyjne urządzeń utrzymanie sprawności urządzeń Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: Koszalińska 17, 77-200 Miastko, powiat: bytowski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Miastko, Pomorskie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc w wykonywaniu instalacji elektrycznej
Praca na pełen etat

MC Instal Usługi Elektryczne MAREK CYRZAN

Udorpie, gm. Bytów, Pomorskie
19 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: naprawa i przeglądy eksploatacyjne urządzeń utrzymanie sprawności urządzeń Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

"DAJAR" Sp. z o.o. w Koszalinie

3 dni temu

35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Zabezpieczanie pełnego i nieprzerwanego ruchu instalacji i urządzeń produkcyjnych, konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń energetycznych Instalowanie nowych urządzeń i wykonywanie niezbędnych instalacji, udzielanie pracownikom produkcyjnym instruktażu...
Praca na pełen etat
Brygada

COLIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bydgoszcz, gm. Lipnica, Pomorskie
10 dni temu