Praca Elektryk Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie

1-3 z 3 wyników

Biella Szydlowiec Sp. z o.o.  -  Bieżuń, Mazowieckie
Obowiązki: skuteczne usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń szczególnie pod względem elektrycznym i elektronicznym bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych szczególnie pod względem ...
5 dni temu
Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie
Zatrudnię pracownika do pracy na produkcji. Miejsce pracy Wielki Łęck. Wymagania: umiejętności manualne, sumienność, obowiązkowość. Mile widziane wykształcenie w zawodzie elektryka. Oferuję: praca na pełen etat, umowa o pracę. CV proszę składać za pośrednictwem OLX
14 dni temu
Żuromin, Mazowieckie
 ...terakota od 40złm/kw. Gres, malowanie kolor od 6zł m/kw. gipsowanie od14złm/kw. zabudowy K/G ścianki K/G, poddasza od 60zł m/kw. Pełna elektryka wraz ze skrzynka elektryczną . Stiuki , ozdobna kapusta po wybraniu kolorów , tapety 3D , płytki 3D, kamień ozdobny. Pomogę w...
3 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.