Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Elektryk Namysłowski, Opolskie

1-3 z 3 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Namysłów, Opolskie
Obowiązki: ~elektryka budowlana; montaż urządzeń, układanie kabli, ~montaż instalacji, oświetlenia Wymagania: ~komunikatywna znajomość języka niemieckiego, ~wykształcenie zawodowe w kierunku Elektryk/ Elektromonter i/lub uprawnienia elektryczne ~doświadczenie zawodowe...
miesiąc temu
ENERWAT Sp. zo.o.  -  Rychnów, gm. Namysłów, Opolskie 2200 zł
Zakres obowiązków pomoc w pracach elektrycznychmotaż gniazdek i przełącznikówpraca na terenie woj. opolskiego i dolnośląskiego
1 dzień temu
LUKSMANN  -  Namysłów, Opolskie
 ...Podstawowe obowiązki: · serwis i naprawa samochodów ciężarowych należących do floty firmy, · prace związane z diagnostyką, przeglądami, elektryką, · podstawowa komunikacja w języku angielskim Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: · pełny etat - praca stała od...
15 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance