Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Elektryk Płocki, Mazowieckie

1-3 z 3 wyników

Adecco Poland Sp. z o.o.  -  Wyszogród, Mazowieckie
Pomocnik Operatora maszyn - bez doświadczenia - przyuczenie Nawet jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego, ale: -- interesujesz się mechaniką, -- lubisz majsterkować lub naprawiać różne urządzenia, -- chcesz się uczyć i rozwijać w dużym zakładzie produkcyjnym...
3 dni temu
PHU Rusztowania Andrzej Szewczyk  -  Gąbin, Mazowieckie
Obowiązki: • Montaż i demontaż rusztowań. Wymagania: · Uprawnienia motażysty mile widziane Oferta: · Praca w Polsce I zagranicą · Umowa o pracę · Samochód firmowy- dojazd do pracy • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. · Posiłki w Polsce · Zakwaterowanie...
20 dni temu
Słubice, gm. Słubice, Mazowieckie 10 zł / stawka godzinowa
Poszukuje pracownika z doświadczeniem do pracy przy produkcji nowych mebli. praca w Slubicach powiat plocki. Proszę o kontakt tylko osoby z doświadczeniem.
4 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance