Zatrudnimy na stanowisko elektryk. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - MONTAŻ, DIAGNOZA ORAZ NAPRAWA INSTALACJI PODZESPOŁÓW ORAZ URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH - UTRZYMANNIE RUCHU PRODUKCJI - OKRESOWE PRZEGLĄDY I KONTROLE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ - POMIARY PARAMETRÓW...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

4242 - 4630 zł

Zakres obowiązków: Konserwacja instalacji elektrycznych i urządzeń elektrycznych; usuwanie awarii w zakresie instalacji elektrycznych; Przeprowadzanie bieżących i okresowych przeglądów urządzeń elektrycznych, stacji transformatorowej, agregatu prądotwórczego, urządzeń...
Praca na pełen etat
Praca na dyżurze

Powiatowy Urząd Pracy Sokołowie Podlaskim

Sokołów Podlaski, Mazowieckie
15 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Inne wymagania: 2-3 letnie doświadczenie Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 630 PLN Opis wynagrodzenia:...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu