Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Elektryk Suski, Małopolskie

1-7 z 7 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Maków Podhalański, Małopolskie
Obowiązki: ~elektryka budowlana; montaż urządzeń, układanie kabli, ~montaż instalacji, oświetlenia Wymagania: ~komunikatywna znajomość języka niemieckiego, ~wykształcenie zawodowe w kierunku Elektryk/ Elektromonter i/lub uprawnienia elektryczne ~doświadczenie zawodowe...
miesiąc temu
"FABIOS" FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH  -  Białka, gm. Maków Podhalański, Małopolskie 3500 zł
Zakres obowiązków Inżynier automatyki Inne wymagania Wykształcenie wyższe (warunkowo średnie), kierunek automatyka, robotyka. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Uprawnienia energetyczne mile widziane. Umiejętności analitycznego myślenia, programowania PLC.
5 dni temu
Bednar Łukasz Zakład Cukierniczo - Gastronomiczny  -  Sucha Beskidzka, Małopolskie 1000 zł
Zakres obowiązków pomocnik do lodziarni, przygotowywanie składników, prace porządkowe (zmywanie , utrzymywanie czystości)
2 dni temu
Zembrzyce, gm. Zembrzyce, Małopolskie
Zatrudnię pracowników w zawodzie stolarza lub chętnych do pracy i przyuczenia zawodu. Doświadczenie mile widziane, lecz nie konieczne. Praca w godz. 6-16 + możliwość nadgodzin, zatrudnienie na umowę o prace. Praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Zakres prac różny, od...
2 dni temu
Sucha Beskidzka, Małopolskie
zatrudnie do pracy mechanika lub pomocnik mechanika rowniez bez doswiadczenia do przyuczenia praca przy ciagnikach rolniczych oraz ciecie spawanie szlifowanie i malowaniw metalu, wymagana uczciwosc i checi do pracy informacje telefonicznie
10 dni temu
"DREW-MARK" PPHU Migas Marek  -  Jordanów, Małopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków pomocnik stolarza /pakowanie,czyszczenie elementów drewnianych/ Inne wymagania pakowanie,czyszczenie elementów drewnianych
12 dni temu
SAN-DREW Jan Drabik  -  Tarnawa Dolna, gm. Zembrzyce, Małopolskie 2200 zł
Zakres obowiązków Praca przy produkcji sanek, leżaków
11 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance