Praca Elektryk Złotowski, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

"PETROTECH A" Adam Pakulski  -  Jastrowie, Wielkopolskie 3500 zł
Zakres obowiązków prace instalacyjno-montażowe instalacji elektrycznych na budowach stacji paliw, prace montażowe i serwisowe systemów pomiarowych stacji paliw, wykonywanie przeglądów instalacji elekrtycznych, usuwanie usterek gwarancyjnych i pogwarancyjnych
5 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Okonek, Wielkopolskie
Obowiązki: instalacje elektryczne Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, praca na...
6 dni temu
REMO-TOM IRENEUSZ TOMASZ  -  Złotów, Wielkopolskie 2000 zł
 ...budowlanej , wykonywanie innych czynności pomocniczych na budowie Inne wymagania doswiadczenie zawodowe: mile widziane w zawodzie murarz tynkarz, znajomosc zasad budownictwa, umiejętności zawodowe9malowanie, ukladanie glazury, znajomość zagadnień z zakresu elektryki
8 dni temu