Praca Elektryk gm. Łuków, Lubelskie

1-7 z 7 wyników

kontakt przez PUP  -  Gręzówka, gm. Łuków, Lubelskie
Zakres obowiązków montaz elektryki w podzespołach reklamowych, montaz elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, drewnianych, dbałośc o powierzone urzadzenia, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją
15 dni temu
Łuków, Lubelskie
Mechanik ,elektromechanik samochodowy . Praca w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Wymagania: - Dyspozycyjność - Samodzielność - Komunikatywność - Doświadczenie w mechanice,elektromechanice w pojazdach osobowych i dostawczych
13 dni temu
Żdżary, gm. Łuków, Lubelskie
W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko: Pomocnik mechanika Miejsce pracy: Żdżary/ Łuków Od kandydatów oczekujemy: · mile widziane doświadczenie w pracy w wyżej wymienionym stanowisku · wykształcenia kierunkowego mile widziane...
7 dni temu
. . * * * * * * * * * * * * * Zatrudnię pomocnika murarza na budowie * * * * * * * * * * * Lokalizacja: Łuków Telefon: 502 - pokaż numer telefonu - Kontakt wyłącznie telefoniczny, nie odpowiadam na maile.
10 dni temu
Firma budowlana realizująca projekty deweloperskie oraz zajmująca się budownictwem jednorodzinnym zatrudni osoby do pracy, ewentualnie samodzielne ekipy. Oferujemy umowę o pracę, zapewniamy bezpłatne noclegi w naszym hotelu o wysokim standardzie, dojazdy do pracy. Zatrudnimy...
2 dni temu
Gręzówka-Kolonia, gm. Łuków, Lubelskie
Opis stanowiska: - usuwanie usterek linii produkcyjnych - konserwacja, modernizacja i naprawa automatyki sterowania maszyn - weryfikacja stanu technicznego maszyn i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne - analizowanie raportów awarii maszyn i urządzeń ...
4 dni temu
Zatrudnię murarzy, pomocników oraz osoby do ociepleń budynków.Praca od poniedziałku do piątku w Warszawie, zapewniam dojazd z Łukowa i nocleg. Proszę o kontakt telefoniczny.
6 dni temu