Praca Elektryk gm. Kartuzy, Pomorskie

1-8 z 8 wyników

DAMIAN KERLIN INSTALACJE ELEKTRYCZNE ELDA  -  Kiełpino, gm. Kartuzy, Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH (WIERCENIE, UKŁADANIE KABLI, PODŁĄCZANIE ROZDZIELNIC) NA TERENIE WOJ. POMORSKIEGO.
3 dni temu
EL-GROM  -  Kartuzy, Pomorskie
Zatrudnimy elektryków i pomocników elektryka, wymagana umiejętność pracy w grupie. CV proszę przesyłać na e-mail : @
3 dni temu
EL GROM  -  Kartuzy, Pomorskie
Przyjmę od zaraz osoby do wykonywania instalacji elektrycznych. Wymagana uczciwość i dokładność wykonywanych prac. Praca na terenie Trójmiasta .
3 dni temu
El grom  -  Kartuzy, Pomorskie
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych / pomocników, elektryków, oraz pomocników elektryka
3 dni temu
Zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych, elektryków i pomocników, praca na terenie Kartuzy i okolic. Stawka 17zł/h.
3 dni temu
Zatrudnimy pracowników do wykonywania instalacji elektrycznych na budowach , doświadczenie mile widziane , ale niekonieczne .Praca na terenie Gdańska , stawki 15-17 zł/godz
9 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Kartuzy, Pomorskie
Obowiązki: instalacje elektryczne Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, praca na...
6 dni temu
Nordipol Zenon Heimowski  -  Kartuzy, Pomorskie
Wymagania Pomocnik bez doświadczenia , ale z chęcią do pracy . Pomoc przy układaniu płytek - mieszanie kleju , noszenie płytek , kleju , fugi itp. Praca w godzinach 7-16 . Miejsce zamieszkania - nie dalej niż 25 km. od trójmiasta - im bliżej Banina , tym lepiej .
13 dni temu