Praca Elektryk gm. Puck, Pomorskie

1-6 z 6 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Puck, Pomorskie
Obowiązki: instalacje elektryczne Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, praca na...
4 dni temu
kontakt przez PUP  -  Starzyński Dwór, gm. Puck, Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków prace budowlane
9 dni temu
Puck, Pomorskie
Firma SANDAR zatrudni pracowników. PRACA OD ZARAZ Oferujemy atrakcyjne finansowo warunki zatrudnienia. Od pracowników wymagamy zaangażowania w wykonywaniu pracy. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 502 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu
Połczyno, gm. Puck, Pomorskie
Zakres obowiązków: - pomoc przy obsłudze maszyn, - pomoc przy pracach magazynowych Oczekiwania: - umiejętność szybkiego uczenia się - sumienność - dyspozycyjność Oferujemy: - możliwości awansu oraz rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa, - pracę w stabilnej...
4 dni temu
Połchowo, gm. Puck, Pomorskie
Zatrudnie mechanika bądź pomoc mechanika więcej informacji pod nr tel
6 dni temu
kontakt przez PUP  -  Leśniewo, gm. Puck, Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Pomoc oraz samodzielny montaż okien, drzwi, rolet zewnętrznych i parapetów, obróbka tynkarska, serwis, naprawa, regulacja Inne wymagania Siła i sprawność fizyczna, umiejętność radzenia sobie ze stresem, rzetelność i dokładność, znajomość branży...
9 dni temu