...Elektryk - Elektromechanik Miejsce pracy: Marcinkowo (pow. olsztyński) Twój zakres obowiązków Podłączanie, naprawa, obsługa oraz konserwacja maszyn i urządzeń przemysłowych Obsługa narzędzi warsztatowych Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz UDT Wykonywanie...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

"PRO-INOX" sp. z o.o.

Marcinkowo, gm. Purda, Warmińsko-Mazurskie
29 dni temu

12000 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie ruchu na fermie drobiu w Trękusku Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|25
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "TRĘKUSEK" MIECZYSŁAW WATROS UPPO

Trękusek, gm. Purda, Warmińsko-Mazurskie
13 godziny temu
Numer oferty: StPr/24/0245 Obowiązki: Utrzymanie ruchu na fermie drobiu w Trękusku Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu