Praca Elektryk gm. Raszyn, Pruszkowski, Mazowieckie

1-7 z 7 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Adecco Poland Sp. z o.o. 16 dni temu

gm. Raszyn, Pruszkowski, Mazowieckie

praca.gratka.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres odpowiedzialności: • Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych • Pomoc w wdrażaniu projektów • Konserwacja i naprawa linii produkcyjnych • Udział w doskonaleniu i poprawiania wyników jakościowych i współczynnika OEE Wymagania: • Wykształcenie: technik elektromechanik... >>

ManpowerGroup Sp. z o.o. 7 dni temu

Falenty, gm. Raszyn, Mazowieckie

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: ~praca ze skanerem, ~etykietowanie, foliowanie i pakowanie, ~pomoc magazynierom Wymagania: ~chęć do pracy, ~zaangażowanie, ~dyspozycyjność, ~własny dojazd do miejsca pracy Oferujemy: ~atrakcyjne wynagrodzenie 16 zł brutto (miesięczne wynagrodzenie... >>

Pełny etat 20 godzin temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Witam, Poszukuje lakiernika oraz pomocnika lakiernika do warsztatu samochodowego, który znajduję się w Raszynie. Blacharz też mile widziany/ Więcej informacji udzielę telefonicznie. Pozdrawiam >>

Pełny etat 7 dni temu

Dawidy, gm. Raszyn, Mazowieckie

zatrudnię do pracy przy produkcji mebli na zamówienie, >>

Pełny etat 8 dni temu

Puchały, gm. Raszyn, Mazowieckie

Poszukuję pomocnika lakiernika do lakierni meblowej. Zakres prac: Szlifowanie surowego MDFu, Forniru, Drewna. Przygotowanie do lakierowania elementów. Polerowanie, z dużym naciskiem na ładne polerowanie. Poszukujemy odpowiedzialnych pracowników chcących pracować... >>

Pełny etat 6 dni temu

Raszyn, gm. Raszyn, Mazowieckie

Firma meblowa zatrudni pracownika na stanowisku pomocnik stolarza. Oferujemy ciekawą i urozmaiconą pracę w małym zespole. Możliwość poznania branży usług meblowych. Wymagane prawo jazdy kategorii B. >>

Pełny etat 1 dzień temu

Zatrudnimy pilnie osoby do montażu wysokiej jakości maszyn do mycia parą, wymagane: - chęć do pracy; - zdolności manualne; - doświadczenie w zakresie mechaniki / elektryki / elektroniki. Dla najlepszych kandydatów oferujemy stałą umowę o pracę. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback