Praca Elektryk gm. Turek, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Turek, Wielkopolskie
Obowiązki: instalacje elektryczne Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, praca na...
10 dni temu
NEONET S.A.  -  Turek, Wielkopolskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - wsparcie pracowników sklepu w realizacji bieżących zadań - prace administracyjne i porządkowe w obrębie sklepu - pracę według obowiązujących standardów Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenie...
8 dni temu
MIRANDA SPÓŁKA Z O.O.  -  Turek, Wielkopolskie
Zakres obowiązków obsługa, pomoc operatora maszyn barwiarskich
9 dni temu
SUN GARDEN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.  -  Turek, Wielkopolskie
Firma Sun Garden Polska sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracowników na stanowisko: elektryk, ślusarz, mechanik, pracownik magazynu, pracownik produkcyjny. Oferujemy: umowę o pracę zarówno dla Pań jak i Panów, stabilne zatrudnienie, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego...
11 dni temu