ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Zawody: Murarz,Cieśla*,Dekarz* Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN Opis wynagrodzenia: brutto/h System wynagrodzenia...
Fasada
Umowa o pracę

MK Invest Mariusz Kopeć

Gliwice
miesiąc temu
Zatrudnię osoby, którym chce się pracować głównie do malowania elewacji wewnętrznych i zewnętrznych. Szukam osób na stałe a nie dorywczo. Mile widziane doświadczenie w innych pracach remontowych jak gładzie, montaż płyt g-k. Warunek konieczny- brak nałogu alkoholowego...
Fasada
Praca tymczasowa

Mateusz

Katowice
14 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe mile widziane; doświadczenie zawodowe na jednym z ww. stanowisk mile widziane; murowanie, klinkier; praca na wysokości powyżej 3 metrów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice; Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Dekarz* ...
Fasada
Praca na pełen etat
Praca na wysokości
Jedna zmiana

Gliwice
1 dzień temu