Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca emeryt Wrocław

1-4 z 4 wyników

Tymczasowa praca wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Emeryt, Wrocław, Tymczasowa praca"na pocztę %EMAIL%

MBP Wrocław

3360 zł
Zakres obowiązków: służba patrolowo-obchodowa, zmianowa, pełniona w porze dziennej i nocnej z bronią, bezpośredni kontakt z osobami pozbawionymi wolności Wymagania konieczne Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, typ :brak
17 dni temu
Wrocław

Probet

PROBET Sp.z.o.o jest firmą zajmującą się profesjonalnym pośrednictwem pracy dla fachowców z różnych branż.Naszymi pracownikami mogą zostać osoby pełnosprawne, jak również z orzeczeniem o niepełnosprawności. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących...
29 dni temu
Wrocław

Seris Konsalnet Holding S.A.

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony obiektu handlowego OławaPracownik Ochrony - Oława - Praca dodatkowaZadania:Dbanie o bezpieczeństwo chronionego mienia, klientów...
19 dni temu
Oława, Dolnośląskie

Probet

Miejsce pracy: Mirosławice , dolnośląskieOFERUJEMY:- Umowę o pracę,- Godziny pracy od pon. do niedz. od 7.00 do 19.00 oraz od 19.00 do 7.00 (wg grafiku),- Dodatkowe szkolenia,- Zwrot kosztu dojazdów do pracy, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życieWYMAGANIA...
29 dni temu
Mirosławice, gm. Sobótka, Dolnośląskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.