1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagania: wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy kandydat: brak Staz 6 mies Gwarancja zatrudnienia min. 3 mies, pełny etat Program FEO
Praca na pełen etat
Gwarancja zatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy Nysie

Złoty Stok, Dolnośląskie
7 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu Wniosek 144/2024 14:00-22:00 Deklaracja zatrudnienia 3 miesiące 1/2 etatu na umowa o pracę Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
System 3/1
1/2 etatu

Powiatowy Urząd Pracy Ząbkowicach Śląskich

5 dni temu
 ...poszukujemy osoby na stanowisko: Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym Miejsce pracy:  Złoty Stok Wymiar czasu pracy: cały etat Praca zmianowa Zakres obowiązków: · Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.

gm. Złoty Stok, Dolnośląskie
5 dni temu