Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Fabryka Zwoleń, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

Polmet Sp. z o.o.  -  Glina, gm. Solec nad Wisłą, Mazowieckie

Poszukujemy pracowników na hale produkcyjne: montażownia ślusarnia (ślusarzy, spawaczy) obróbka tworzywa Wymagania: dyspozycyjność, dokładność, precyzja, zdolności manualne, znajomość zasad BHP preferowane osoby z okolic
1 dzień temu

Randstad Polska  -  Kozienice, Mazowieckie

opis stanowiska szukamy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku pracownik produkcji w firmie produkcyjnej na terenie Kozienic oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę płatny urlop możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy możliwość rozwoju...
20 dni temu

KAZIMIERZ KOWALSKI "RARYTAS" P.P.H  -  Pionki, Mazowieckie

2100 zł
Zakres obowiązków Mycie, sprzątanie, ważenie.
9 dni temu

MERCOR Sp.J.  -  Michałów, gm. Rzeczniów, Mazowieckie

Zakres obowiązków Obsługa maszyn do produkcji kabli i inne prace zlecone przez pracodawcę.
4 dni temu

Business Consulting  -  Pionki, Mazowieckie

zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: planowanie i organizację produkcji wypisywanie zleceń produkcyjnych nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego oraz zarządzanie podległym zespołem planowanie codziennej pracy oraz wyznaczanie priorytetów terminową realizację...
2 miesięcy temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.