Średnia wypłata: zł4459 /miesięcznie

Więcej statystyk

 ...Numer oferty: StPr/24/0148 Obowiązki: Fakturzystka Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy: Szpitalna 24, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Wysokie Mazowieckie, Podlaskie
26 dni temu

5000 - 6500 zł

Zakres obowiązków: - -wprowadzanie faktur zakupowych; - wystawianie faktur zakupowych; - obsługa urządzeń i systemów sklepowych; - robienie zamówień do dostawców; - wycena towarów i aktualizacja cen; - zarządzanie artykułami stałymi i promocyjnymi w sklepie Wykształcenie...
Praca na pełen etat

KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku

miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Fakturzystka Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko