4242 zł

 ...przygotowywanie sal do uroczystości, obsługa gości hotelowych, utrzymywanie porządku, obsługa kasy kelnerskiej. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: mile widziana osoba kreatywna, pomysłowa, dyspozycyjna. Doświadczenie mile widziane lub do przyuczenia.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Piszu

Wiartel, gm. Pisz, Warmińsko-Mazurskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprawna i profesjonalna obsługa konsumenta w restauracji. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane

Piaski, gm. Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie
14 dni temu

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz systemu sprzedażowego POS.
Zasugerowane

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "IRJOL" ZINIEWICZ IRENEUSZ

Krutyń, gm. Piecki, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu
 ...Doradztwa Personalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Jesteś perfekcjonistą i szukasz pracy, w której możesz...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa zlecenie
Praca w dni powszednie
Elastyczny czas pracy

InterKadra Sp. z o.o.

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie
17 dni temu