6230 zł

-wykonywanie zabiegów fizykalnych -wykonywanie okładów z borowiny -praktyczna umiejętność wykonywania masaży ( masaż klasyczny, relaksacyjny) -dbałość o porządek w gabinetach
Praca na pełen etat

HENRYK GMYREK

Niechorze, gm. Rewal, Zachodniopomorskie
29 dni temu

6230 zł

Zakres obowiązków: -wykonywanie zabiegów fizykalnych -wykonywanie okładów z borowiny -praktyczna umiejętność wykonywania masaży ( masaż klasyczny, relaksacyjny) -dbałość o porządek w gabinetach Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: MILE WIDZIANE...

miesiąc temu
 ...Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka w salonie Dr Irena Eris Beauty Partner Miejsce pracy: Pobierowo (pow. gryficki) Twój zakres obowiązków Obsługa Gości na najwyższym poziomie zgodna ze standardami marki franczyzowej Dr Irena Eris Beauty Partner oraz hotelu, Czynna...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Własną działalnością
Umowa zlecenie
Umowa
Praca fizyczna

Grupa Górskie Resorty

Pobierowo, gm. Rewal, Zachodniopomorskie
14 dni temu