ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: gimnazjalne Inne wymagania: Ogólna sprawność fizyczna Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Praca fizyczna
Praktyka/staż

Centralna Baza Ofert Pracy

Łosice, Mazowieckie
2 dni temu

1790,3 zł

 ...pieczarek oraz ocenianiu użytych surowców 4. Uczestnictwo w kontrolowaniu warunków uprawy pieczarek oraz w zwalczaniu objawów chorobowych 5. Segregowanie, pakowanie i przechowywanie pieczarek Wykształcenie: gimnazjalne Inne wymagania: Ogólna sprawność fizyczna
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Łosicach

Szańków, gm. Łosice, Mazowieckie
1 dzień temu
 ...kablowych, Podłączanie i montaż urządzeń, Prace konserwacyjno-naprawcze, Okablowanie szaf. Nasze wymagania Sprawność fizyczna, Umiejętność pracy w grupie, Braku przeciwskazań do pracy na wysokości, Dbałości o powierzone pojazdy oraz narzędzia,...
Własną działalnością
Praca na wysokości
Umowa o pracę
Umowa dzieło
Umowa zlecenie
Praca w dni powszednie

SENSO INSTALACJE sp. z o.o.

18 dni temu