Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0331 Obowiązki: pomoc przy wykonywaniu robót drogowych Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: Bursztynowa, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: Umowa ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Biskupiec, Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
6 dni temu

4242 zł

pomoc przy wykonywaniu robót drogowych
Praca na pełen etat

BRUKAN ANDRZEJ BAJNO

8 dni temu
Zakres obowiązków: pomoc przy wykonywaniu robót drogowych Wymagania pożądane: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Wymagane dokumenty: skierowanie Kontakt: BRUKAN ANDRZEJ BAJNO Wolności 20B/20, 11-700 Mrągowo, powiat...

3 dni temu