Praca Fizyczna Kaliski, Wielkopolskie

1-8 z 8 wyników

FIRMA USŁUGOWA ALICJA WAWRZYNIAK  -  Pawłówek, gm. Blizanów, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków Lekkie prace pomocnicze remontowo - budowlane, hydrauliczne. Inne wymagania Chęci do pracy.
25 dni temu
ELEKTRO-TIM Jakub Tylczyński  -  Opatówek, gm. Opatówek, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków Prace fizyczne. Praca Kalisz i okolice.
10 dni temu
AGRO-TUR SP. J.  -  Józefów, gm. Lisków, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków zgodnie z charakterystyką pracy
12 dni temu
kontakt przez PUP  -  Beznatka, gm. Ceków-Kolonia, Wielkopolskie
Zakres obowiązków Prace gospodarcze przy produkcji drobiu.
4 dni temu
GOSPODARSTWO ROLNE PIONTCZAK HIERONIM  -  Mroczki Wielkie, gm. Szczytniki, Wielkopolskie
Zakres obowiązków Opieka nad zwierzętami, prace fizyczne. Inne wymagania Sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia, chęci do pracy.
27 dni temu
Betoniarstwo  -  Koźminek, Wielkopolskie
Witam poszukuję pracownika fizycznego do produkcji ogrodzeń betonowych praca od zaraz zainteresowane osoby proszę o kontakt
12 dni temu
kontakt przez PUP  -  Słuszków, gm. Mycielin, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków Praca fizyczna. Inne wymagania Oferta pracy w ramach programu 116 skierowana do osób długotrwale bezrobotnych.
10 godzin temu
Agencja Pośrednictwa Pracy  -  Opatówek, gm. Opatówek, Wielkopolskie
 ...sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid), - dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (praca poniedziałek-piątek), - sprawności fizycznej, podstawowych zdolności manualnych, - ukończenie 18 roku życia. Mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe. Oferujemy:...
4 dni temu