Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Fizyczna Sanok, Podkarpackie

1-3 z 3 wyników

Tymczasowa praca wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Fizyczna, Sanok, Podkarpackie, Tymczasowa praca"na pocztę %EMAIL%

MCK Sanok

2400 - 2700 zł
Zakres obowiązków: Pracownik produkcji - praca wielozadaniowa, prace fizyczne, operator urządzeń lub prace manualne Wymagania inne Zdolności manualne
29 dni temu
Sanok, Podkarpackie

Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.K.

 ...geofizycznych Dodatkowe czynności zlecone przez przełożonego Zgłoś się do nas, jeśli:Nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej Jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w pełnym wymiarze godzin Wyjazdy poza miejsce Twojego zamieszkania, nie stanowią dla Ciebie problemu...
18 dni temu

Serwis-Rozwój Sp. z o.o.

Praca dla fachowców i pracowników fizycznych, przy budowie stadionu/boiska w Rymanowie/Krosno. Zapewniamy mieszkanie. Płaca i praca w systemie akordowym i godzinowym - na stałe dla fachowców (drenaż, nawodnienie, brukowanie itp.), umową o pracę na czas nieokreślony. Prawo...
4 dni temu
Rymanów, Podkarpackie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.