5000 - 7000 zł

Miejsce pracy: Nowa Wieś Lęborska 84-351 Data zatrudnienia: od 2024-05-06 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca...
Zasugerowane
Nowa Wieś Lęborska, Pomorskie
12 dni temu
Zakres obowiązków: - składanie mebli - praca na terenie całej Polski - pracodawca zapewnia zakwaterowanie Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Umiejętność posługiwania się narzędziami
Praca na pełen etat

kontakt przez OHP MCK Lębork

12 dni temu
 ...rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (...
Praca fizyczna
Dobre wynagrodzenie
Umowa

ROBOTY ZIEMNE I USŁUGI BUDOWLANE EDWARD SKUREWICZ

Pogorzelice, gm. Nowa Wieś Lęborska, Pomorskie
19 dni temu