Średnia wypłata: zł3760 /miesięcznie

Więcej statystyk

2121 zł

Zakres obowiązków: - prowadzenie różnych form terapii zajęciowej dla osób starszych, - mobilizowanie i motywowanie pacjentów do aktywności, - zapewnienie opieki powierzonym pacjentom. (Miejsce pracy:Wawrowo- Klub Seniora) Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Lidzbark

Wawrowo, gm. Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowanie zbrojeń, przygotowanie form, przygotowanie mieszanek betonowych. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "GRALBET" Sp.z o.o.

Gralewo-Stacja, gm. Rybno, Warmińsko-Mazurskie
14 dni temu
 ...standardzie, posiłki, diety praca w delegacji od poniedziałku do piątku zapewniamy dojazdy do pracy z siedziby firmy na budowę forma zatrudnienia - umowa o pracę lub własna działalność ~ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb...
Zasugerowane
Diet
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa o pracę
Praca w dni powszednie

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

Działdowo, Warmińsko-Mazurskie
5 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac zgodnie z planem kontroli, kontrola wykonywanych form, szalunków, zbrojeń. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

1 dzień temu