Średnia wypłata: zł3490 /miesięcznie

Więcej statystyk

 ...awarii uzupełnianie dokumentacji   Oczekujemy: znajomości rysunku technicznego doświadczenia w obsłudze maszyn CNC (frezarki lub tokarki) umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym Oferujemy: umowę o pracę...
Zasugerowane
Umowa

Gi Group Poland S.A.

Osiek, gm. Strzelce Opolskie, Opolskie
5 dni temu

4242 zł

 ...pozostałe prace ślusarskie. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność wykonywania ogólnych prac ślusarskich [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi co najmniej jednego z urządzeń: tokarką, frezarką, szlifierką lub dłutownicą
Praca na pełen etat

Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem

Zawadzkie, Opolskie
miesiąc temu

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Frezowanie elementów konstrukcji stalowych na frezarce lub frezarce CNC. Obsługa suwnicy z poziomu roboczego. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Track Tec Koltram sp,. zo.o.

2 miesięcy temu