Numer oferty: StPr/24/0161 Obowiązki: Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja oraz inne zabiegi pielęgnacyjne. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ komunikatywność Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Jeżów, gm. Jeżów, Łódzkie
4 dni temu
 ...Fryzjer damsko-męski / Fryzjerka damsko-męska Miejsce pracy: Szczecin (pow. brzeziński) Twój zakres obowiązków Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja Wykonywanie różnych usług fryzjerskich dla klientów damsko-męskich Nasze wymagania Doświadczenia w pracy...
Zasugerowane

STUDIO URODY MONIC ZOFIA KARWACZKA

Szczecin, gm. Dmosin, Łódzkie
19 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja oraz inne zabiegi pielęgnacyjne. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - umiejętność strzyżenia - dobra organizacja pracy
Praca na pełen etat

Salon Fryzjerski i Solarium Jolanta Kowalczyk

4 dni temu