Średnia wypłata: zł3200 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 6 ofert pracy

1790,3 zł

Zakres obowiązków: ZGODNY Z HARMONOGRAMEM
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kraśniku

Stróża-Kolonia, gm. Kraśnik, Lubelskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji, obsługa imprez okolicznościowych. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

P.P.H.U.WYSOCKA KATARZYNA

Kraśnik, Lubelskie
10 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Kilka słów o pracy Potrzebna niania do 4 dzieci. 4 latka, 9 lat, bliźnięta roczek Szczegóły ogłoszenia ~Opieka w domu rodzica ~Możliwa praca z zamieszkaniem...
2 miesięcy temu
Numer oferty: StPr/24/0251 Obowiązki: STYLIZACJA WŁOSÓW Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: ~ angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 16, 23-200 Kraśnik...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

14 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: STYLIZACJA WŁOSÓW Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

SURUS HAIR DESIGN STUDIO Konrad Surus

1 dzień temu
Praca blisko polskiej granicy!   Do Twoich zadań będzie należało: ~ Praca przy produkcji nabiału. ~Załadunek palet, sortowanie towarów w kubkach, obsługa maszyn w rozlewni, napełnianie i pakowanie zgodnie ze specyfikacją produkcji, sprzątanie i utrzymywanie porządku...
Zasugerowane
Blisko polskiej granicy
Podróż służbowa
Umowa

InterKadra Sp. z o.o.

3 dni temu