Średnia wypłata: zł6600 /miesięcznie

Więcej statystyk

6100 - 7100 zł

Opis stanowiska czynności pomocnicze związane z ekspedycją dań i napojów; praca w części handlowo-usługowej (obsluga klientów restauracji); Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych...
Praca na pełen etat

MACIEJ WRÓBLEWSKI RESTAURACJA “EXTRA – BLAT”

Rawicz, Wielkopolskie
18 dni temu

Zakres obowiązków: czynności pomocnicze związane z ekspedycją dań i napojów; praca w części handlowo-usługowej (obsluga klientów restauracji); Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

MACIEJ WRÓBLEWSKI RESTAURACJA "EXTRA - BLAT"

1 dzień temu

25,25 zł / stawka godzinowa

 ...przepracowane 3 niedziele- 300zł brutto Darmowy dojazd z wyznaczonych punktów- Rawicz i Żmigród Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy! Co będziesz robić? - przygotowywać burgery, desery i inne pyszności - sprzedawać je -...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Nocna zmiana

McDonalds Polska

7 dni temu