Praca Glazurnik Włocławek

4 oferty pracy

Wyniki wyszukiwania:

Glazurnik

2800 zł

Zakres obowiązków: Układanie glazury i terakoty - praca na terenie powiatu gostynińskiego i płockiego. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagane umiejętności przy układaniu glazury i terakoty

ZAKŁAD USŁUGOWO - BUDOWLANY ZBIGNIEW ZIELIŃSKI

Gostynin, Mazowieckie
4 dni temu

GLAZURNIK

2800 zł

Układanie glazury i terakoty - praca na terenie powiatu gostynińskiego i płockiego. Inne wymagania wymagane umiejętności przy układaniu glazury i terakoty Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na okres próbny System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną ...

5 godzin temu

Płytkarz

18 zł / stawka godzinowa

Poszukujemy płytek do układania płytek na klatkach schodowych w nowych budynkach. Oferujemy 18 zł netto za godzinę pracy 10-12 godzin Zapewniamy odzież roboczą. Zakwaterowanie jest bezpłatne. Wystawiamy zaliczki na pierwszą pensję. Płatność - 15 dnia kartą płatniczą. ...

Business&Work Consulting

Włocławek
19 dni temu

ŚLUSARZ praca w Niemczech, DARMOWE zakwaterowanie!

2000 €

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy...

Agencja Pracy Koncepcja

Włocławek
2 dni temu