Stajenny Miejsce pracy: Sobków (pow. jędrzejowski) Twój zakres obowiązków Praca na stanowisku Stajenny Karmienie koni Wyprowadzanie na padoków Ścielenie słomą boksów oraz zadanie siana Sprowadzenie koni na obiad Codzienna pielęgnacja koni 20 szt....
Zasugerowane

ZAMEK SOBKÓW BORKOWSKA, GÓRNIKOWSKA sp.j.

Sobków, gm. Sobków, Świętokrzyskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace gospodarcze-sprzątanie dbanie o wizerunek firmy, drobne zakupy i prowadzenie magazynu gospodarczego. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Osoby bezrobotne posiadające IPD. Osoby długotwale bezrobotne, lub osoby po 55 roku...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Busku-Zdroju

Bronina, gm. Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
16 dni temu
Pracownik Działu Obsługi Klienta Miejsce pracy: Pińczów Twój zakres obowiązków obsługa klientów wg standardów obowiązujących w firmie, sprawne reagowanie na potrzeby klienta, obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania, dbanie o prawidłowy obieg...
Zasugerowane
Umowa

SILA Sp. z o.o.

Pińczów, Świętokrzyskie
10 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Praca na pełen etat

Waldemar Bober F.H.U. PESO

Topola, gm. Stopnica, Świętokrzyskie
9 dni temu