Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Hotel Przemyśl

1-5 z 5 wyników

F.H.U. K&Q

Hotel i Restauracja Forest w Birczy zatrudni na stanowiskach: pomoc kuchenna, barman/kelner. CV proszę składać na e-mail: @ lub ul. Bieszczadzka 41; 37-740 Bircza. tel.: (***) ***-****
15 dni temu
Bircza, gm. Bircza, Podkarpackie

Dwór Kresowy

Poszukujemy kelnerki od zaraz w trzy gwiazdkowym hotelu w Radymnie - doświadczenie będą dodatkowym atutem - oferujemy szkolenie merytoryczne, Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail
7 dni temu
Radymno, Podkarpackie

Dwor Kresowy

Trzy gwiazdkowy Hotel w okolicy Jarosławia poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty/ki. Od Kandydatów oczekujemy: • Dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny, • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - nie jest konieczne • Pełnej dyspozycyjności...
13 dni temu

Kyrylysyn

 ...skrawajacych potrzeba tokarzy frezerow do przyuczenia tez. Praca polega na wlazeniu do automatu wałka metalowego a nastepnie kontrola suwmiarka elektroniczna zgodnosc z danym wymiarem hotel opłacony pokoje 2u osobowe do pracy 15o m zarobki 5000 zl w przeliczeniu z koron czeskich
10 dni temu
Przemyśl

Zadania: Zapewnienie sprawnej obsługi Gościa począwszy od przyjęcia rezerwacji skończywszy na wyjeździe Gościa z Hotelu. Budowanie pozytywnych relacji z Gościem, poprzez zbieranie informacji odnośnie jego potrzeb oraz dołożenie wszelkich starań, aby zostały one zaspokojone...
Jooble aplikowanie 2 miesięcy temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.