Specjalista ds. Obsługi Klienta - mKiosk mBanku Miejsce pracy: Opinogóra Górna (pow. ciechanowski) Twój zakres obowiązków Realizacja planów sprzedażowych. Prezentowanie klientom oferty produktów i usług mBanku. Dopasowywanie propozycji do potrzeb klienta....
Zasugerowane

mFinanse S.A.

Opinogóra Górna, gm. Opinogóra Górna, Mazowieckie
10 dni temu
Oferta pracy tymczasowej   OBOWIĄZKI wykładanie towaru na hali sprzedaży obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy. WYMAGANIA   Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: jesteś gotowy/a do pracy zmianowej potrafisz pracować w zespole nie brakuje Ci chęci...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Praca na wysokości
Telepraca

Jobman Group Sp. z o.o.

22 dni temu
Partner marketu alkoholowego Duży Ben Miejsce pracy: Długołęka (pow. ciechanowski) Twój zakres obowiązków Jako nasz Partner, na podstawie umowy o współpracę, będziesz prowadzić sklep Duży Ben zgodnie ze standardami firmy. Zbudujesz swój zespół i będziesz dbać o...
Zasugerowane
Umowa

Grupa Eurocash - Duży Ben

Długołęka, gm. Opinogóra Górna, Mazowieckie
23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa ciagnika rolniczego Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: prawo jazdywymagane kat B lub kat. T Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|129
Praca na pełen etat

AGRO-GÓRSKI

Kołaczków, gm. Opinogóra Górna, Mazowieckie
9 dni temu