...Numer oferty: StPr/24/0437 Obowiązki: Zgodnie ze stanowiskiem Mechanik samochodowy Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Suków, gm. Daleszyce, Świętokrzyskie
miesiąc temu
inżynier budowy Miejsce pracy: Pułtusk Twój zakres obowiązków - Kierowanie robotami, realizacja inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram - Planowanie robót, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania - Nadzór nad technicznymi...
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa

Renewal Art

Daleszyce, Świętokrzyskie

4242 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem Mechanik samochodowy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mechanik samochodowy
Praca na pełen etat

DŁUGOSZ AUTO CENTER

7 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: mechanik samochodów ciężarowych Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

KOMUNAL AUTO SP ZOO

Brzechów, gm. Daleszyce, Świętokrzyskie
2 dni temu