Praca Inżynier Belęcin, gm. Siedlec, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Randstad Polska  -  Zbąszynek, Lubuskie
Zakres obowiązków: przygotowanie dokumentacji przetargowej przygotowanie i negocjowanie kontraktów z dostawcami koordynowanie prac instalacyjnych/konstrukcyjnych/budowlanych uzyskiwanie stosownych pozwoleń, zgód tworzenie i archiwizacja elektronicznej dokumentacji...
13 godziny temu
ELPROMONT MAGDALENA GUCZE Sp. z o.o. Wolsztyn  -  Wolsztyn, Wielkopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków montaz i naprawa urządzeń elektrycznych, pracodawca wymaga 5 lat doświadczenia, praca na terenie całego kraju
2 dni temu
KISA DONERPRODUKTION SP.ZO.O.  -  Rakoniewice, Wielkopolskie 4000 - 4500 zł
Zakres obowiązków współpraca przy naborze dokumentacji HACCP,implementacji oraz naborze systemów wewnętrznych z Kierownikiem produkcji,analiza jakosciowa surowca i produktu finalnego,monitorowanie zagrożeń związanych z systemem jakościowym/z uwzględnieniem szczególnego...
8 dni temu
P U-T Auto-Transport Łuczak Sp.j.  -  Wolsztyn, Wielkopolskie
Zatrudnię na stanowisku technik mechanik lub inżynier mechanik do prowadzenia warsztatu samochodowego. Do obowiązków należeć będą bieżące naprawy, wymiana części eksploatacyjnych, kontrola stanu technicznego pojazdów, itp. Oferujemy: • umowa o pracę • terminowe wypłaty...
3 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.