Praca Inżynier Drzewica, Łódzkie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

40 kilometrów

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

El-Instal Jan Drozdowski 14 dni temu

Drzewica, Łódzkie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~praca na budowie Wymagania: ~zapraszamy do aplikowania kandydatów z Łodzi i województwa łódzkiego ~uprawnienia SEP, ~wykształcenie zawodowe z zakresu instalacji elektrycznych, ~doświadczenie mile widziane, ~dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność... >>

Pełny etat 1 dzień temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnię mechanika samochodowego z doświadczeniem.Miejsce pracy Opoczno.Więcej informacji pod numerem tel. 601 - pokaż numer telefonu - >>

? Mogielnica, Mazowieckie

12 - 18 zł / stawka godzinowa

Firma znajduje się w miejscowości Wodziczna 42A. Praca przy wózkach widłowych. Potrzebujemy pracownika rzetelnego, pracowitego ,punktualnego, dyspozycyjnego. Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od umiejętności. Resztę informacji pod nr tel. 698- pokaż numer telefonu... >>

Pełny etat 22 dni temu

Work Service   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Elektryk-automatyk Praca stała Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Drzewica, Rawa Mazowiecka, Nowe Miasto nad Pilicą Numer referencyjny: 01/05/2016/1/65 Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.