Praca Inżynier gm. Belsk Duży, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Randstad Polska  -  gm. Belsk Duży, Mazowieckie
Zakres obowiązków: konserwacja maszyn i urządzeń usuwanie awarii bieżąca kontrola procesu produkcji przeprowadzanie planowych przeglądów maszyn Oczekiwania: wykształcenie minimum zawodowe (profil mechaniczny) lub średnie techniczne umiejętność czytania...
13 dni temu
Zakres obowiązków: praca przy utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych usuwanie bieżących awarii technicznych na liniach produkcyjnych prowadzenie technicznych prac prewencyjnych prace przy nowych projektach inwestycyjnych obsługa i konserwacja znakowarek typu...
13 dni temu
Rębowola, gm. Belsk Duży, Mazowieckie
Zatrudnię mechanika wózków widłowych na umowę o pracę.Pełny etat.Mile widziane doświadczenie z wózkami widłowymi.Możliwość zamieszkania na miejscu.
3 dni temu
Randstad Sp. z o.o.  -  gm. Belsk Duży, Mazowieckie
Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: ELEKTRYK Ref. no: 23489 Location: Belsk Duży ZAKRES OBOWIĄZKÓW:: * praca przy utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych...
7 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance