Praca Inżynier gm. Czosnów, Nowodworski, Mazowieckie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Adecco Poland Sp. z o.o. 1 dzień temu

gm. Czosnów, Nowodworski, Mazowieckie

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: ~wdrażanie projektów mających na celu doskonalenie produktów i procesów produkcyjnych w obszarze urządzeń chłodniczych: szafy, stoły , lady chłodnicze, ~nadzór nad dokumentacja techniczną i technologiczną, ~projektowanie innowacyjnych rozwiązań, ~standaryzacja... >>

Pełny etat 5 dni temu

Czosnów, gm. Czosnów, Mazowieckie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma Ascco zatrudni samodzielnego mechanika samochodów osobowych z doświadczeniem. Oferujemy samodzielne stanowisko, atrakcyjne wynagrodzenie. >>

Model Opakowania Sp. z o.o. 3 dni temu

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: ~nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, ~usuwanie awarii, ~działania prewencyjne, wykonywanie planowanych przeglądów i konserwacji maszyn, ~udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury. Oczekujemy: ~... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback