Praca Inżynier gm. Głowno, Zgierski, Łódzkie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

El-Instal Jan Drozdowski 19 dni temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~praca na budowie Wymagania: ~zapraszamy do aplikowania kandydatów z Łodzi i województwa łódzkiego ~uprawnienia SEP, ~wykształcenie zawodowe z zakresu instalacji elektrycznych, ~doświadczenie mile widziane, ~dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność... >>

Pełny etat 12 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obecnie poszukujemy do pracy na terenie Głowna elektryków, instalatorów sanitarnych, techników. Dlaczego pracownicy chętnie dla nas pracują? Płacimy zawsze na czas! Wynagrodzenie jest z pełnym ZUSem! Dodatkowo oferujemy: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną... >>

Pełny etat 9 dni temu

Lokalizacja: Głowno Firma transportowa z regionu łódzkiego zatrudni osobę na stanowisko mechanika do pracy przy flocie własnej firmy (ciągniki siodłowe SCANIA). Zainteresowanych prosimy o kontakt. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback