Praca Inżynier gm. Lesznowola, Mazowieckie

1-6 z 6 wyników

Lesznowola, gm. Lesznowola, Mazowieckie
generalny wykonawca zatrudni asystenta kierownika budowy na inwestycji w Józefoslawiu k/Piaseczna. kontakt telefoniczny 606 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu
JARPER Sp. z o. o.  -  Kolonia Warszawska, gm. Lesznowola, Mazowieckie 2800 - 3200 zł
Zakres obowiązków naprawa samochodów ciężarowych Scania (haki, śmieciarki); m-ce pracy: baza firmy (Kolonia Warszawska, ul. Al. Krakowska 108A)
14 dni temu
Eveline Cosmetics S.A.  -  Lesznowola, gm. Lesznowola, Mazowieckie
Obowiązki: znajomość budowy urządzeń produkcyjnych w branży spożywczej lub kosmetycznej umiejętność naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku umiejętność pracy w zespole dyspozycyjność i zaangażowanie...
5 godzin temu
Stara Iwiczna, gm. Lesznowola, Mazowieckie
Poszukujemy lakiernika lub pomocnika lakiernika z umiejętnościami rozbrojenia i uzbrojenia auta praca na pełen etat z możliwościami dorabiania po godzinach dobre warunki + 487 - pokaż numer telefonu -
9 dni temu
Habitus International Recruitment Sp. z o. o.  -  Lesznowola, gm. Lesznowola, Mazowieckie
Habitus International Recruitment Sp. z o. o. świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 12340). Oferta dla kandydata: - umowa o pracę - fundusz świadczeń socjalnych - szkolenia - możliwość rozwoju w stabilnej, znanej na rynku firmie Zadania: - ...
24 dni temu
Wola Mrokowska, gm. Lesznowola, Mazowieckie
Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych. Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU Lokalizacja...
3 dni temu