Praca Informatyk Grajewski, Podlaskie

1-4 z 4 wyników

SPOŁEM PSS W GRAJEWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI...  -  Grajewo, Podlaskie 2400 zł
Zakres obowiązków Instalacja i konfiguracja urządzeń komputerowych i sieciowych.Instalacja i konfiguracja aplikacji w środowisku Windows.Rozwiązywanie problemów użytkowych i technicznych w sieciach SPOŁEM.Administracja serwerami i systemami pocztowymi.
9 dni temu
Grajewo, Podlaskie
SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Informatyk – Administrator Miejsce pracy: Grajewo, powiat grajewski i ełcki Opis stanowiska: - instalacja i konfiguracja urządzeń komputerowych i sieciowych, - instalacja i konfiguracja aplikacji...
4 dni temu
kontakt przez PUP  -  Grajewo, Podlaskie 997,40 zł
Zakres obowiązków wg programu stażu
5 dni temu
Mands Badanie Rynku i Opinii  -  Grajewo, Podlaskie
Jesteś studentem i szukasz pracy, a każdy oczekuje od Ciebie doświadczenia? Chcesz pracować, ale też mieć czas na naukę i przyjemności? A może szukasz ciekawej pracy dodatkowej? Dobrze trafiłeś!Sam decydujesz ile pracujesz!4 dni w miesiącu 800 zł brutto8 dni w miesiącu ...
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance