Praca Inspektor Bolesławiecki, Dolnośląskie

1-7 z 7 wyników

Active Work in Denmark Sp. z o.o.  -  Nowogrodziec, Dolnośląskie
Obowiązki: Prace stolarskie – ciesielskie przy remoncie budynków. Główne zadania: montaż podwieszanych sufitów, stawianie ścian gipsowych, montaż konstrukcji dachowych (krokwie). Wymagania: Znajomość języka angielskiego na min. komunikatywnym poziomie...
4 dni temu
Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung  -  Bolesławiec, Dolnośląskie
OFERTA PRACY DLA TECHNIKA BUDOWLANEGO W NIEMCZECH NA STANOWISKU: KRESLARZ CAD/ NEMETSCHEK ALLPLAN Numer referencyjny: DE2015/12/FT-TZ Miejsce pracy: /Badenia-Wirtembergia Umowa o prace Znajomosc DE: poziom podstawowy A1/A2 Biuro Projektowe z siedzibą w Fryburg Bryzgowijski...
6 dni temu
Zakład Robót Ogólnobudowlanych Robert Stempniewicz  -  Bolesławiec, Dolnośląskie
Firma Ogólnobudowlana z Bolesławca zatrudni pracowników budowlanych do prac wykończeniowych oraz budowlanych (malowanie, szpachlowanie, zabudowy GK, glazura itp). Praca na terenie Bolesławca tel 661 487 007 lub 75 734 61 19
7 dni temu
Zakład Robót Ogólnobudowlanych  -  Bolesławiec, Dolnośląskie
Firma Ogólnobudowlana zatrudni pracowników budowlanych / pomocników Malarzy/ szpachlarzy / regipsy / układanie glazury Mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia Praca na terenie Bolesławca tel 661 487 007 75 734 61 19
7 dni temu
RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH  -  Nowogrodziec, Dolnośląskie
Obowiązki: montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i C.O. montaż sieci odpływowych biały montaż Wymagania: znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) prawo jazdy, mile widziane własny samochód doświadczenie...
10 dni temu
Bolesławiec, Dolnośląskie
zatrudnię pracowników budowlanych murarzy, zbrojarzy,malarzy możliwość zakwaterowania
1 dzień temu
Usługi Budowlane Rafał Żak  -  Nowa Wieś, gm. Nowogrodziec, Dolnośląskie
Zakres obowiązków Pomocnik budowlany, proponowane wynagrodzenie 16 zł - 25 zł/godz. w zależności od kwalifikacji, miejsce wykonywania pracy: powiat bolesławiecki, pierwsza umowa na okres próbny. Inne wymagania Wymagane doświadczenie w zawodzie, osoby mobilne.
23 godziny temu