ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Maków Mazowiecki, Mazowieckie
15 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: montaż rur, studzienek Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Makowie Mazowieckim

Łukowo, gm. Karniewo, Mazowieckie
14 dni temu
 ...życie SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o. Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o., jeden z liderów w produkcji i instalacji turbin wiatrowych o globalnym zasięgu, poszukuje dla swojego oddziału kandydatów na stanowisko Technika Serwisu który będzie odpowiedzialny...
Zasugerowane
Praca na wysokości
Praca fizyczna
Umowa

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.

8 dni temu