Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Instruktor Mysłowice

1-2 z 2 wyników

od 3500 zł, Pełny etat wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Instruktor, Mysłowice, od 3500 zł, Pełny etat"na pocztę %EMAIL%

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW SAMOCHODZIK

3500 zł
Zakres obowiązków: praktyczna nauka jazdy samochodem Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie Umiejętności i uprawnienia: instruktor nauki jazdy kat B
20 dni temu
Zawiercie, Śląskie

Gór-Serwis Remonty sp. z.o.o

4000 - 6500 zł
 ...Osoby posiadające uprawnienia przenośniki taśmowe zgrzebłowe kierowca spalinowych kolejek podwieszanych konwojent sanitariusz instruktor nowo przyjętych Firma oferuje stałe zatrudnienie na podstawie umowy o prace zarobki podstawowe w przedziale od 4000 zł do...
2 dni temu
Ornontowice, Śląskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.