Średnia wypłata: zł4534 /miesięcznie

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: realizacja programu terapii zajęciowej zmierzającego do ogólnego rozwoju i poprawy gotowości uczestników do samodzielnego i aktywnego życia w miarę ich możliwości Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wymagane wykształcenie...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat

STOWARZYSZENIE "DAĆ NADZIEJĘ"

Lubin, Dolnośląskie
8 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Szkolenie kandydatów na kierowców zgodnie z przepisami. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Poszukujemy instruktorów nauki jazdy oraz osoby chcące uzyskać uprawnienia instruktora. Służymy pomocą w uzyskaniu uprawnień.
Zasugerowane

Nauka Jazdy Mordzak Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Polkowice, Dolnośląskie
10 dni temu
 ...gospodarczy (przy indywidualnej działalności gospodarczej) Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego, Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb Twój trening zawodowy: prowadź...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Medicover

1 dzień temu