27,7 zł / stawka godzinowa

Miejsce pracy: Wólka Cycowska 21-070 Data zatrudnienia: od 2024-05-09 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca ...
Zasugerowane
Wólka Cycowska, gm. Cyców, Lubelskie
7 dni temu
Zakres obowiązków: Liczenie towaru ze skanerem Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Status osoby uczącej się/studenta. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców.
Zasugerowane

kontakt przez OHP MBP Lublin

7 dni temu
Zatrudnimy chętne osoby do pracy w charakterze pracownika inwentaryzacji (liczenie asortymentu). Inwentaryzacja odbędzie się w miejscowości: Wólka Cycowska: data: 09.05.2024, godz. rozpoczęcia 21:30 Wymagania: - ukończony 16 rok życia - chęć do pracy - dokładność...
Zasugerowane
Umowa zlecenie

Benefit Solutions Sp. z o.o.

Cyców, Lubelskie
2 dni temu