Średnia wypłata: zł13 895 /miesięcznie

Więcej statystyk

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz systemu sprzedażowego POS.
Zasugerowane

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "IRJOL" ZINIEWICZ IRENEUSZ

Krutyń, gm. Piecki, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu
 ...kultury osobistej i wysoko rozwinięte kompetencje zarządzania ludźmi wspieranie zespołu w codziennych działaniach znajomość języka angielskiego dyspozycyjność To oferujemy stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b możliwość rozwoju...
Zasugerowane
Umowa

Go4Sport

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie
5 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: według stanowiska (pracodawca oferuje możliwość zakwaterowania) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Pracodawca wymaga znajomości języka angielkiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
Praca na pełen etat

Usługi turystyczne Adam Nosek

22 godziny temu