Numer oferty: StPr/24/0173 Obowiązki: Odbiór odpadów Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. C Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Samodzielność Miejsce pracy: Słoneczna...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Ołobok, gm. Skąpe, Lubuskie
9 dni temu

6900 zł

Zakres obowiązków: Odbiór odpadów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Samodzielność Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Praca na pełen etat

Trans-Formacja Marcin Wijatyk

18 dni temu
 ...prowadzenie dokumentacji procesów zarządzanie kontraktami serwisowo – naprawczymi (Volvo, Scania, DAF) wsparcie techniczne kierowców w trasie zarządzanie podległym zespołem pracowników współpraca z działami powiązanymi Nasze wymagania...
Praca na pełen etat
Umowa

Koimex

Mostki, gm. Lubrza, Lubuskie
miesiąc temu